Bádateľ vybádal, že Slnko neexistuje, lebo v noci ho nevidno

Bádateľ vybádal, že Slnko neexistuje, lebo v noci ho nevidno

Známy dezinformačný web, ani tentoraz konšpirátorov nesklamal. Aj tento týždeň to bola už klasika – útok na vakcíny a existenciu COVID-19, či úvahy o nastolení nového svetového poriadku. 

Ako píše Bádateľ, správy sú zo zahraničia, takže to musí byť pravda. Veľká Británia vraj nielen že priznala, že vírus SARS-CoV-2 neexistuje, ale krajina sa začala pripravovať na vlnu úmrtí, ktoré spôsobia vakcíny na nový koronavírus. 

Pomýlená Írka ako zdroj

„Zaručenú pravdu“ o tom, že aj britská vláda nemá dôkazy o novom koronavíruse priniesla írska „novinárka“ Gemma O´Doherty. Lenže tá je taká novinárka ako Štefan Harabin víťazom prezidentských volieb. YouTube, Facebook či Twitter ju zablokovali pre nepravdivý a nenávistný obsah.

Jej tvrdenie je postavené na vode. Vírus SARS-CoV-2 bol prvýkrát izolovaný už v decembri 2019 v čínskom Wuhane, kde pandémia začala. Následne bol vírus izolovaný v laboratóriách po celom svete, napríklad v Južnej Kórei, Nemecku či v Austrálii. 

Novinárka požiadala britskú vládu, aby potvrdili, že vírus izolovali bez použitia akéhokoľvek genetického materiálu. Problém je, že samotný vírus sa nedá pozbierať pinzetou alebo ako Popoluška hrach zo zeme. Vírus je možné izolovať iba pomocou bunkových kultúr. To je aj princíp napríklad PCR testovania, keď vzorku od človeka nechajú istý čas kultivovať (rozmnožovať) až na zistiteľnú hranicu.

Britská vláda teda O´Dohertyovej odpovedala, že vírus bez genetického (živého) materiálu sa jednoducho nedá skúmať, tak ho ani takto neskúmali. A konšpirátori z toho vyvodili záver, že vírus neexistuje. To je to isté ako tvrdiť, že tieň neexistuje, lebo v tme nie sú o ňom žiadne dôkazy. Alebo naopak, že napríklad také Slnko je hoax, lebo v noci ho nevidno. To dá rozum, nie?

Veľká Británia neočakáva vlnu úmrtí z vakcín

Bádateľ ešte zistil, že vo Veľkej Británii sa údajne vláda začala pripravovať na množstvo mŕtvych spôsobené vakcínami. Označené budú ako úmrtie na COVID-19, aby sa mohli zvýšiť štatistiky. A k tomu ešte pridali bonus – ak žena po podaní vakcíny nezomrie, tak na 97 percent sa stane sterilnou. Článok prevzali z webu Natural News, čo je vlastne britská verzia Bádateľa. 

Ako dôkaz bolo predložené rozhodnutie britskej vlády nakúpiť umelú inteligenciu, ktorá bude spracovávať správy o negatívnych účinkoch vakcíny na COVID-19. To je síce pravda, avšak na žiadne úmrtia sa Británia nepripravuje.

Systém má jednoducho pomôcť spracovať správy tak, aby neunikli žiadne detaily. Vedľajšie účinky sa u niektorých ľudí očakávajú, no ako upozorňuje vláda, zväčša budú slabé a krátkodobé. Británia ďalej dodáva, že vakcíny prešli sériou testov a nasadenie umelej inteligencie má iba zvýšiť efektívnosť a čo najskôr zachytiť prípadné problémy.  

A zase nový svetový poriadok

Nebol by to Bádateľ, keby si vo svojich článkoch absurdne nezakonšpiroval. Keďže ide o vyslovené hlúposti, veríme v prirodzenú inteligenciu čitateľa a zároveň ho nechceme urážať vyvracaním týchto báchoriek, tak len pre pobavenie prinášame konšpiračné creme de la creme.

Podľa Bádateľa sa nedávno objavil e-mail od zdravotnej sestry z nemocnice na severovýchode USA. Nemocnica vraj bola doteraz prázdna, žiadny nával pacientov sa nekonal. Avšak, v posledných dvoch týždňoch sa niečo zmenilo.

Do nemocnice začali privážať veľmi chorých mladých ľudí, ktorí mali iné príznaky ako COVID pacienti, ale aj tak ich označili za COVID pozitívnych. Mnohí umreli na krvné zrazeniny. Zdroje a materiál sa v nemocnici zrazu stratili, znížil sa zdravotný personál a vedenie odmieta odpovedať na otázky. 

Zdravotná sestra došla k jasnému záveru: začala nová fáza nastolenia nového svetového poriadku. A samozrejme, všetci konšpirátori uverili tvrdeniam od anonymnej zdravotnej sestry, ktorá neuviedla ani americký štát, v ktorom pracuje.

Bádateľ má však jasno. Svetové vlády sa snažia udržať ľudstvo v nikdy nekončiacej pandémii, aby mohli zotročiť a potlačiť ľudské práva. Tí, čo zázrakom prežijú, budú zavretí do karantény. Za tým všetkým stoja farmaceutické firmy, tieňová svetovláda a, čuduj sa svete, konšpiračná superstar Bill Gates. 

O údajnom tajnom sprisahaní vlády sme písali už tu.