Lady Gaga bez podprsenky posiela vo videoklipe tajné posolstvo pre Arménov

Lady Gaga bez podprsenky posiela vo videoklipe tajné posolstvo pre Arménov

Najnovšie si ruská propaganda vymyslela, že extravagantná speváčka Lady Gaga v pesničke zo septembra 2020 o užitočnosti záchranárskej linky 911, varuje pred vojnou o Náhorný Karabach medzi Azerbajdžanom a Arménskom. Arménom v ňom posiela tajné posolstvo.

Technika ako z Jamesa Bonda alebo ešte lepšie zo seriálu Homeland, kde hlavný hrdina Nicholas Brody posiela tajné odkazy teroristom poklepávaním prstov počas televízneho interview.

Co sa Rusom zachcelo…

… to sa Rusom prisnilo. Aspoň tak vyzerá ostatná dezinformačná kampaň, do ktorej zatiahli kontroverznú a vždy extravagantne oblečenú speváčku Lady Gaga. Masívne šíriaci sa hoax si všimol portál EuvsDisinfo.

Ruskí hoaxeri totiž masovo šíria, že USA, a teda CIA, cez videoklip nie veľmi podarenej pesničky 911 vysielajú skryté signály a deväť dní pred začiatkom bojov Lady Gaga varuje Arménov pred Azerbajdžanom. Videoklip sa vizuálne inšpiroval sovietsko-arménskym symbolicky štylizovaným filmom Farba granátových jabĺk z roku 1969 a odkazuje na niekoľko jeho scén.

Ruskí konšpirátori a hoaxeri to zobrali ako premyslenú provokáciu Azerbajdžanu, ktorý proti Arménom o Náhorný Karabach aktuálne bojuje.

V jednom okamihu sa vo vizuálne opuletnom videoklipe zobrazí arménske slovo զգուշություն – „zgushut’yun“- „opatrnosť,“ čo malo byť skôr varovanie pred nezodpovedným šoférovaním, no Rusi tam videli úplne niečo iné – doslova explóziu skrytých symbolov.

Lady Gaga totiž podľa nich predstavuje v klipe Arménsko (čo nie je pravda), ktoré zrazil vodič vozidla – Azerbajdžan. Arménsko bolo na bicykli a symbolizovalo jeho slabosť voči azerbajdžanskej agresii.

Bicykel je zničený. Žena v arménskom oblečení sedí pri svojom synovi zabalená ako múmia s červeným krížom. To symbolizuje veľký počet arménskych obetí. Lady Gaga upadla do kómy a mala víziu amerického kovboja (Trumpova Amerika).

Ako čítanie z čajových lístkov

Tasseografia je „umenie“ veštenia z čajových lístkov, kávovej usadeniny, zvyškov piva alebo iného vhodného média – v tomto prípade: rockového videa. V skutočnosti „veštica“ identifikuje tvary, formy a premieňa ich na rôzne záhadné správy, pričom starostlivo študuje reakcie partnera a podľa toho, čo chce daný počuť vymýšľa veštbu.

Tento prístup je v pro-kremeľských médiách pomerne bežný. Najväčší ruský denník každoročne zdieľa semiotické a skryté interpretácie obálky časopisu The Economist. Renomovaný časopis nazýva globálny hlas Rothschildovcov, ktorý posiela tajné signály svetovým lídrom.

Podľa ruského denníka skoršie obálky s predpoveďami boli farebné, obsahovali hádanky, koláže, počítačové matice, dokonca aj tarotové karty a šifry založené na slávnom da Vinciho kóde.

Jeden z publicistov Komsomolskej Pravdy dokonca navrhol pre ovládaných vladárov meno: Sionskí mudrci, odkazujúc na starú antisemitskú brožúru.

Lady Gaga ako osvieženie ruskej dezinformačnej nudy

Väčšina aktuálnych dezinformácií je menej rôznorodá a v podstate stále opakujúca sa. Ide stále o reči o nacistoch, krvilačných liberáloch a o USA, ktoré sa pokúšajú obklúčiť Rusko. Nič z toho nie je pravda.

Dezinformačná klasika už je zasahovanie Poľska, Litvy a Ukrajiny do vnútorných záležitostí Bieloruska, v Nemecku Russia Today šíri nezmysly typu: rúška a testy nedávajú zmysel a podobne. Pritom moskovské úrady naopak pripravujú prísnejšie opatrenia na zaistenie nosenia rúšok a vykonávania testov, alebo že iba Rusku sa podarilo vyrobiť vakcínu proti COVID-19. Väčšina z týchto prípadov je skutočne starých.

Prokremeľské médiá pokrývajúce protesty v Kirgizsku informujú na základe rovnakého vzorca: sprisahanie zahraničných síl.

A sme tu späť so silnými pánmi v zákulisí. Pro-kremeľskí veštci interpretujúci video Lady Gaga dospievajú k rovnakému záveru: za vojnou v Náhornom Karabachu stoja globálne elity. V skutočnosti prostredníctvom nej ilumináti vydali varovanie pred vojnou proti Rusom, ktoré plánovali okultní globalisti.

Zdroj snímky: https://www.youtube.com/watch?v=58hoktsqk_Q